ZAUFAJ NAM - SUPER PRZEDSZKOLE POD LIPKAMI MIEJSCEM  DLA TWOJEGO DZIECKA

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego maja prawo przebywać w przedszkolu do 9 roku życia. Aby zapisać dziecko do przedszkola należy wypełnić kartę zgłoszenia oraz podpisać umowę edukacyjną.  Dzieci są przyjmowane w miarę posiadanych wolnych miejsc. Dzieci niepełnosprawne, przyjmowane są na podstawie  aktualnego orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

OPŁATA ZA PRZEDSZKOLE

Opłata stała (czesne), w wysokości 270 zł  (pobyt do 16.30), lub 250 zł/mc (pobyt do 14.00) jest wnoszona jest przez 12 miesięcy w roku. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 7 zł

Wszystkie posiłki podawane dzieciom są przygotowywane w przedszkolnej kuchni. Korzystamy z produktów od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych dostawców. Preferujemy zdrową kuchnię. Zachęcamy do jedzenia warzyw i owoców.

W trosce o zdrowie dzieci nie podajemy im słodyczy i  prosimy o nie przynoszenie słodyczy do przedszkola.

Pobierz formularz