Oj,będzie się działo

Kochani Rodzice. Kolejne niespodzianki na nowy rok szkolny już gotowe. Pierwsze zmiany już są  widoczne w naszym ogrodzie. Pojawiły się nowe ławki, kwiaty w donicach- dziękujemy Pani Kasi, która jak co roku obdarowała nas pięknymi kwiatami. Już jest gotowa Sala Doświadczania Świata, która dzieci nazwały Magiczną Salą. Jest to sala do stymulacji i relaksacji, ale o tym na razie szaaa... Zakończyliśmy malowanie holu przedszkola oraz klatki schodowej i tu znów dzieci wymyśliły nazwę...Zielone Przedszkole, jak się łatwo domyślić z powodu nowego, zielonego koloru ścian. Pojawiły się nowe dekoracje, tym razem są to ulubione postaci z baśni. W salach powstały nowe kąciki zainteresowań, a w nich wiele nowych zabawek, układanek i klocków.

W przedszkolnej szatni powstaje galeria prac dzieci z wszystkich grup wiekowych. Wiadomości dla Rodziców znajdą się w głównym holu przedszkola. Jestem przekonana, że wszystkie wprowadzone zmiany kolejny raz pozwolą nam jeszcze lepiej spełniać oczekiwania dzieci i Państwa.